Leden 2018

Emo girl

31. ledna 2018 v 13:07 | EmoGoth. ( Erin) |  Emo styl

Přes emo ke gothic

22. ledna 2018 v 18:39 | GothEmo ( Erin) |  Z našich životů
Tehdy mi bylo 11 let. Když jsem na táboře poznala Yohanku. Byla jiná než ostatní. Chodila v černé, měla mraky náramků na rukou, košile, pásky a vlasy do očí. Nikdy předtím jsem nic takového neviděla, ale moc se mi to zalíbilo. No a tak jsem se ji zeptala co je zač a ona řekla, se smíchem, že je emo. Já v té době o stylu emo nikdy neslyšela. Tak po tom táboře jsem se stala emařkou. Začala jsem se o ten styl zajímat. No a všude se na internetu psalo jak že se všichni emaři řežou a páchají sebevraždy atd. No v té době jsem o emo jako pravdu o emo neznala. V té době jsem nevěděla, že to co se píše všude na internetu o emo jsou kraviny a lži debilů co se snaží ten styl pošpinit. Což se těm debilům povedlo. No a tak jsem se začala s nejlepší kamarádkou sebepoškozovat. No postupně jsem náhodou našla Emo pravidla. A když jsem si je všechny přečetla tak jsem si řekla, že budu klidně pozér, ale, že takové píčoviny vážně poslouchat nebudu. Jako ty emo pravidla jsou vážně sračky. No a šel čas. A já ve 13 letech na googlu našla jiné temné obrázky co nebyli emo. Druhý den na to jsem šla po stopách mé historie v počítači hledat k jakému stylu patřili ty obrázky z minulého dne. A povedlo se mi zjistit co je to za obrázky. Gothic. Nu ten nový pro mne styl se mi začal líbit více než emo. A to co jsem se dočetla o gothic jsem se začala měnit. Díky gothic stylu jsem se přestala třeba bát bouřek a začala jsem bouřky milovat a gothic styl mne více obrnil vůči okolnímu světu. A tak jsem chvíli plála něco mezi emo a gothic, ale nakonec díky mé umělecké a tvořivé duši vyhrál gothic styl. Který mi vydržel doted. Gothic jsem od svých 13 let a už mi táhne na 22 let. Takže gothic jsem skoro 9 let. Gothic je prostě můj život...Pár faktů o mě

22. ledna 2018 v 17:52 | Bonashi |  Z našich životů
Ahooj tak aby jste mě kapánek poznali uvedu o sobě pár faktů.
1)Říkám si Bonashi
2)Je mi 14 let
3)Miluju zvířata
4)Mezi mé koníčky patří chov cizokrajných zvířat,hudba,kreslení
5)Moje nejjoblíbenější kapely jsou nirvana,marilyn manson,motionless in white,slayer,behemoth,KISS a spoustu dalších
6)Jsem Emo
7)Jsem Potterhead
8)Jsem trochu asociál
To by bylo zatím vše....

jak jsem se stala emo

21. ledna 2018 v 18:39 | Natálie Prášková Biersackova |  Z našich životů
S emo stylem jsem začala zhruba před rokem a půl proč jsem stím začala nejen že se mi ten styl líbí ale taky proto ze jsem chtěla být jiná než ostatní sice se mi smaly pomlouvaly a říkaly ať se podřezu moje okolí to vnimalo jako to ze se sebepoškozuji sakra ten styl není o sebepoškozování dodnes slychavam ze emo je styl sebevrahů ze emaři se řežou atd ale není to pravda ten styl o tom není to ze převážně nosime černý oblečení se vzory lebek apodobne ne neberte nás jen podle toho co si přečte na internetu ale podle vnitřku odsuzujete nás jen podle stylu ale spousta znas jsme hodní a mili lide proč nás odsuzujete je nakazdem z nás jaky styl si vybereme ale nemusíte nás za to hned odsuzovat a brát nás za ty nejhorší.

Emo a můj život

21. ledna 2018 v 18:12 | Bonashi |  Z našich životů
Ahoj dnes bych chtěla napsat o mém životě a jak jsem se dostala ke subkultuře Emo.Vlastně už když jsem byla malá byla jsem hodně emotivní tvor...Jediné co mě naplňovalo byl chov zvířat(což je má záliba do teď).Můj táta poslouchal metal a tvrdil o sobě že je metalista a jelikož mi byl jako člen rodiny nejbližší šla jsem po jeho stopách.Zhruba když mi byli čtyři roky začala jsem poslouchat tvrdší hudbu(respektive jsem ji poslouchala s tátou) začínalo to od KISS až po Slayer.V tom roce kdy se postupně subkultura Emo začala dostávat k nám do ČR jsem se začala zajímat spíše o ni.Ale moji rodiče byli toho názoru že jsem byla už tak dost odlišná osoba a nechtěli mě posměchům vystavovat ještě více(co si budem v dnešní době lidi za odlišnost a vzhled jsou schopný všeho).V nějakých deseti letech mého věku jsem se začala zajímat o mýtická stvoření nejvíce mě zajímali upíři.Nicméně já si myslím že je dobře když se člověk liší od ostatních.V jedenácti letech jsem už začala úplně definitivně kašlat na názory rodičů a lidí o kolo...Rozhodla jsem se že budu Emařka...Do teď si pamatuju jak jsem to brala vážně...no zkrátka jsem byla jedenáctiletý totálně jebnutý dítě.V tu dobu byl mým velkým vzorem Marilyn Manson což je do teď...Upřímně vyžívám se v psychadelické hudbě.Nějakou dobu co jsem se začala prohlašovat jako oficiální Emařka aniž bych se sebepožkozovala se do mě začali strefovat děti ve škole...A po třech letech mě dohnali až tak daleko že vlastně teď neřešim absolutně nic...všechno mám na háku.A ať se lidi snaží jak chtějí nezmění mě...vzhledem k tomu že můj táta byl a stále je ošetřovatelem exotických zvířat znala jsem spoustu odborných výrazů do teď o sobě tvrdím že mě nikdo nezmění protože nejsem tzv.domestikovaná.Ráda bych doplňila že veškeré životní zkušenosti nechci zmiňovat veřejně a samozřejmě to nepopisuji uplně do podrobna ale to je asi jasné...To by bylo pro tento článek asi vše.

Cute Emo boys lovely

21. ledna 2018 v 18:09 | GothEmo ( Erin) |  Emo styl


Diary of Dreams - Oblivion

20. ledna 2018 v 14:31 | GothEmo ( Erin) |  Hudba a videa

Diary Of Dreams ~ Painkiller (G.P)

20. ledna 2018 v 14:28 | GothEmo ( Erin) |  Hudba a videa