Gothic v dnešní době

18. ledna 2018 v 17:23 | GothEmo |  Pravda o Gothic
Gothici jsou svině. Alespoň celková Pražská komunita jsou svině. Zato třeba Brněnská gothic komunita je hodně na pohodu. Pražská komunita se navzájem pomlouvá a dělají si naschváli. I když jsem gothic tak mne i gothic komunita vyřadila z davu a pomlouvají mne kde se dá. Ano Pražská komunita mne vykopla a ne jednou. Jsou to podrazácký svině. Za to když jsem potkala na akcích někoho kdo není z Prahy tak ti githici mimopražští mne mají rádi a jsou úplně v pohodě a přátelští. Na naše gothic akce jezdí i hodně lidí co nejsou z ČR. Ano na naše akce jezdí i hodně lidí co nejsou z česka. Slováci a i ze všech možných končin. Jde opravdu jen o druh lidí v dané komunitě . Ano v gothic subkultuře je mnoho odvětví a dle skupiny gothiců vznikají party. Gothic subkultura má mnoho odvětví. Přes victorian gothic, gothic lolitu po steampunk a cybergoth. Je mnoho gothic stylů je těžké stíhat co vše už je v dnešní době považováno za odvětví gothic subkultury. Počátek je postpunk a deathrock a nejnovější odvětví je snad cybergoth co s gothic subkulturou jako takovou už nemá nic společného, ale i tak cybergoth je v dnešní době dost populární a oblýbený. Je mnoho druhů gothic subkultury jak se postupem času mění a přibírá prakticky i styli co s původním gothic stylem nemá nic společného. Ale moderní gothici se berou za děsně velký gothiky a při tom o původu toho moc neví ale zase jak kteří . Jak říkám je to složitější. A v každý subkultuře či jakèkoli skupině lidí se najdou lidi co budou svině a hajzlovė. Takže ani se toto netýká jen gothic subkultury, ale všech možných skupin lidí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baryn | Web | 18. ledna 2018 v 18:07 | Reagovat

Myslím, že mluvíš o těch trapných pozérech, kteří si myslí, že gothic znamená oháknout se do černého a udělat hrozně smutné a depresivní fotečky, kterépak hodní na instagram. Vyrůstala jsem ve stylu gothic a tak nějak jsem si uvědomila, že to s sebou většinou nese nějaé odloučení, smaotu a nepochopení. Protože gothici takoví jsou. Netvoří party - vidíš, jak ty party dopadají.

2 Our Life | Web | 18. ledna 2018 v 18:11 | Reagovat

[1]: to máš pravdu přesně o těchto blbečcích mluvím... kvůli těmto blbečkům je na gothic komunitu špatný pohled..máš pravdu... :-( bohužel...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama